SON DAKİKA

Bursa.net.tr
Kurukafa
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 08:13 Mars-Jüpiter görünümüyle güne adım atıyoruz. Önümüzdeki iki gün boyunca kurulacak bağlantılar, yapılacak işler ve planlamaların göstergesidir. Eşimizden, iş ortağımızdan veya birilerinden destek görürüz. İş birliğinde bulunuruz, ortak çıkarlarımız için anlaşmaya varırız. Kısaca bu görünüm eğitimden iş hayatına kadar bir çok konuda maddi ve manevi yönde olumludur. Daha önce verilmiş kararlar yürürlüğe konulabilir, sözleşmeler anlaşmalar hayrınıza gelişir.

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Parasal konularda bir hayli aktif gelişmeler yaşanabilir. Ancak ben yine de yapılan işlere, finansal konulara, yatırımlara, kazançlara, kısaca paranıza dikkatli bir şekilde sahip çıkmanızdan yanayım. Olur, olmaz işlere kalkışmamak, bilinçli hareket etmek, kararlar vermek lazım.

Saat 21:40-23:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde eviniz, aileniz ve ilişkinizde hoşgörülü davranınız. Huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz. Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

Saat 23:40 sonrası Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Aşk hayatınızın canlanması, çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması ve titizlikle gözden geçirilmesini sağlıyor.

Güzel bir gün olsun. Başarı, sağlık ve güzelliklerle geçsin. Kalben sevgilerimle,

Haberler
Gezilecek Yerler
HAVA DURUMU
KÖŞE YAZARLARI