SON DAKİKA

Bursa.net.tr
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün görünümü, günün ilk etkili enerjisidir. İlişkisi düzgün yürümekte olan çiftlerin kendi aralarında geleceğe dönük konuşmalar yapmalarını, idealleri doğrultusunda hayatı ele almaları ve bunda bir hayli istekli olmaları mümkün. İlişkisinde sorun olanlar, birbirlerine karşı yanıltıcı konuşmak yerine gelecekten beklentinizi ve hedeflerinizi açık ve net bir şekilde bildirmelisiniz. Bunu yapınız ki, karşınızdaki sizden, siz de ondan emin olasınız. Aranızda soru işaretleri kalmasın. Bir ilişki tek taraflı fedakarlık üzerine kurulamaz, kurulmamalıdır. İlişkisi olmayanlar bu görünümün etkisi altında, hissettikleri yalnızlık duygusunu dışa karşı pek belli etmezler.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve özel yaşantımızda insanların bize karşı anlayışlı, vicdanlı olmasını bekleriz. Tabii ki herkesin derdi var, ancak bizim de sıkıntılarımız var. Bunu görmeyen, farkına varmayan sistemi ve kişileri anlamakta zorlanırız.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, iş ve ilişki anlamındaki her konuda sizi baskı altına alabilir. Bir yandan toplum içindeki yerinizi, hedeflerinizi gerçekleştirmek isterken, diğer taraftan işiniz, ilişkinizle alakalı meseleleri çözmeye çalışmak zor olabilir. Çatışmadan, gerilmeden akşamı geçirmemizde yarar var.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Problem kaldıracak halimiz yoktur. Yapacaklarınızı kafanızın içinde düzene koymanız ve o düzen içinde yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Bu size zaman kazandırabilir.

Saat 23:20 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Hayatın sadece zorluklar, sorunlar ve mücadeleden ibaret olmadığını, güzelliklerin de var olduğunu hissetmemizi sağlar. Sezgilerim beni yanıltmaz diye düşünürüz. İnancımız, kendimize olan güven duygumuz gayet yerindedir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Haberler
Gezilecek Yerler
HAVA DURUMU
KÖŞE YAZARLARI